mutlu bi' blog... sevimli bi' blog.. sıradan bi' blog... asabi bi' blog.. hımm bi blog... eh bi' blog.. super bi' blog.. kısacası saadetli bi' blog..

17 Kasım 2011 Perşembe

H&M'de Versace gösterişi başlıyor

Jimmy Choo, Lagerfied ve Lanvin gibi dev markalar ile iş birliğinin ardından,  H&M bu sefer de Versace ile bir arada..  Versace for H&M koleksiyonu  tüm dünyadaki H&M mağazalarında bugün satışa sunulacak .

( Bizde sadece H&M İstinye Park Mağazasında )

Bir tarafım gidip görmek istese de,  mağazanın önünde oluşacak kuyruğu tahmin ediyorum ve hemen akabinde fikrimden vaz-cayıyorum :)  Dayanamayıp hemen internet sitesine yöneliyorum ve ta-ta-tammmmm! Ünlü Yunan anahtarlarıyla, rengarenk parlak baskılar, kürkler ve deriler ile “Versace gösterişi” tamamen markaya yansıtılmış. Lanvin’den farklı olarak bu sefer ki koleksiyonda erkek moda severler de düşünülmüş. Ancak erkek koleksiyonu fazlasıyla iddalı gibi. bakınız: aşağıdaki son resimdeki pembe iskarpinler : )

Sözün kısası; makul fiyatlar ile ünlü tasarımcıların ürünlerine ulaşmak bence çok keyifli. Siz de neler varmış diye merak ediyorsanız işte bir kaç resim ile Versace for H&M.. Detaylı inceleyim derseniz www.hm.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
1 yorum:

Aysun Karaalioğlu AYS♥STYLE dedi ki...

bana hitap etmiyor kesinlikle, lanvin cok iyiydi ..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...